iHome

eco

iHome to mieszkania inteligentne, zaprojektowane z myślą o klientach. Zastosowane nowoczesne technologie pozwalają po wyjściu z domu pozostawić mieszkanie na absolutnym minimum poboru energetycznego. Czytnik kart magnetycznych przypisanych do danego mieszkania pozwala pozbyć się problemu zgubionych kluczy a także wjechać na teren osiedla i otworzyć/zamknąć drzwi wejściowe. Zintegrowany z telefonem domofon pozwala naszym Klientom zdecydować kogo chcą wpuścić na teren osiedla, dzięki czemu mogą oni ustrzec się od niespodziewanych wizyt. W przypadku nieobecności inteligentny system sterowania samoczynnie przekieruje rozmowę z domofonu na telefon.

 

W ramach projektu pod nazwą iHOME powstanie 6 budynków apartamentowych z 10 apartamentami w każdym, o łącznej liczbie 60 apartamentów. Pod jednym z budynków apartamentowych na kondygnacji -1 zlokalizowane zostaną:

  • kompleks mini SPA dla mieszkańców, gwarantujący miejsce wypoczynku po powrocie z pracy (powierzchnia około 400 m2 z zespołem saun, jacuzzi i halą do squosha oraz siłownią),
  • winiarnia ze starannie wyselekcjonowanymi winami, trafiającymi w gust nawet najbardziej wymagających Klientów oraz nowościami, z którymi Klienci będą mogli się zapoznać podczas organizowanych degustacji.
  • Home Kids – miejsce, w którym pociechy będą mogły spędzać wolny czas zarówno podczas zabaw organizowanych przez animatorów, jak i poprzez uczestnictwo w zajęciach dodatkowych (językowe, taneczne). Inwestycja iHOME z myślą o najmłodszych mieszkańcach przewiduje powstanie profesjonalnego i w pełni monitorowanego placu zabaw, dzięki czemu dzieci będą miały bezpieczne miejsce do zabawy a rodzice podgląd co robią ich pociecha.
  • Na kondygnacji podziemnej pozostałych 5 apartamentowców utworzone zostaną 72 podziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

Ochrona

Teren iHOME zostanie ogrodzony, z zastosowaniem pełnego monitoringu połączonego z siecią wifi oraz z ochroną fizyczną 24h/dobę i szlabanem na wjeździe na teren inwestycji. Każdy z mieszkańców będzie mógł połączyć się zarówno z własnym apartamentem, jak i ochroną osiedla, dzięki czemu w dowolnym momencie i miejscu na świecie uzyska podgląd do kamer monitoringu.